elips4sun - це автоматичний натяжний тент, що не промокає. Його особливістю є природний зовнішній вигляд, виразний силует і винятковий дизайн.

«Безперечна форма з унікальною функцією»
Форма еліпса з вигнутими краями між ребрами має екстравагантний вигляд, який виразно виділяється з рівномірного вигляду звичайних систем відтінку вітрила. Але переваги на цьому не закінчуються: ця форма не тільки приваблює погляд, вона ще й неймовірно практична. Опуклі краї дозволяють отримати більш широке вітрило, що забезпечує кращий захист від сонця та дощу. Окрім того, для системи потрібна лише одна щогла, що економить цінний простір для максимальної свободи руху в тіні.

Інтелектуальна система затінення також освоює сильний вітер та дощ.
Профілі Clouth виконані вручну, вони відповідальні за автоматичне вигинання вітрила. Дощова вода стікає прямо з боків без басейну, а гнучка стрічка легко поглинає пориви вітру. При сильних вітрах спеціально розроблена система зменшення тиску вітру запобігає надмірному навантаженню на систему. Результат - неповторна атмосфера затишку та благополуччя в будь-яку погоду. Як і всі інші вироби C4sun, кожна система elips4sun - це індивідуальний стиль вітрила, виготовленого на замовлення.

Нова форма комфорту та захисту.
Те, що відрізняє elips4sun, окрім звичайних систем, - це його привабливий дизайн із вигнутими краями між ребром. Для економної конструкції потрібен лише один натяжний кабель і одна щогла. Відкрийте для себе абсолютно нову атмосферу на відкритому повітрі та насолоджуйтесь цим надзвичайно привабливим стилем комфорту та захисту!