square4sun - це автоматичний натяжний тент, що не промокає. Його особливістю є природний зовнішній вигляд, виразний силует і неймовірний дизайн.

"Вічна класика - унікальний дизайн, добре продуманий до найдрібніших деталей."
square4sun: ідеальне рішення для рівного, максимального затінення розкішних вулиць. Арочна поверхня тканини гарантує ексклюзивне відчуття простору та неповторну атмосферу. Окрім того, існують різні типи щогл, спеціально розроблені системи зменшення тиску вітру та варіанти кріплення, які суттєво змінюють зовнішній вигляд. Таким чином, система може бути індивідуально адаптована до умов її установки. Самостійне вигинання вітрила не тільки гарно виглядає - воно також оптимізує захист від вітру та погоди. Ефективне запобігання накопиченню води, також конструкція реагує з сильною стійкістю навіть на сильний вітер.

Показує профіль, коли інші системи залишаються рівними.
При розкотуванні дуже гнучкі профілі Clouth забезпечують вигнуту поверхню тканини, яка при згортанні лежить плоско проти валу - це необхідна умова для плавного намотування покрівлі. Хороша суміш високоякісних матеріалів та інтелектуальних технічних рішень робить square4sun справжньою дизайнерською класикою без терміну придатності.

Прямі лінії з власним характером.
square4sun випускається в різних конструкціях і розмірах. Таким чином, він індивідуально адаптується до архітектури та вимог середовища установки, а також до вашого особистого смаку. У порівнянні зі звичайними виробами, ці прямокутні вітрила з великою поверхнею тканини пропонують значно більше затіненого простору, захисту та стилю.

Унікальний в двох версіях.
Щоб забезпечити ще більшу свободу при складанні, цей тип вітрила випускається у двох модельних варіантах, які відрізняються положенням щогли та натяжною кабельною напрямною. При поперечному варіанті злегка діагонально зміщені щогли забезпечують стабільну поверхню тканини. У лінійному варіанті щогли є перед головою в районі вітрила. Отримані в результаті тяги лінії надають опуклої форми вітрилам і максимальний ефект.