trapez4sun - це автоматичний натяжний тент, що не промокає. Його особливістю є природний зовнішній вигляд, виразний силует і приємний дизайн.


"Індивідуальність - це найбільша розкіш сьогодні."
Це стосується, зокрема, асортименту продукції C4sun. Ексклюзивне вітрило перекриває всі інші звичайні системи на перший погляд. Що стосується дизайну тканини, trapez4sun, то його можна підібрати за вашим смаком. Вітрило сильно звужується і, таким чином, створює привабливий контраст до мінімалістичної архітектури або симетричного середовища установки.

Ось як стиль стає досвідом. У будь-яку погоду.
Трапецієподібне вітрило надихає своєю найбільш індивідуальною формою - воно є першим вибором для винятково виразних терас, які повинні бути затінені ефективно та естетично. Вітрило можна розгорнути повністю автоматично, це перетворить атмосферу під поверхнею арочної тканини на відкритому повітрі у дорогоцінний досвід щохвилини. Воно буде функціональним незалежно від погоди, адже дощова вода надійно відводиться. Маючи ідеальний баланс гнучкості та стабільності, система впевнено протистоїть вітру. Як один із найбільш інноваційних продуктів на ринку, trapez4sun - як і всі інші системи C4sun - може бути легко інтегрована у сучасні рішення для розумного дому.

Привабливі форми надихають і відкривають нові перспективи.
Замість того, щоб слідувати тенденціям, C4sun вважає за краще встановлювати нові стандарти. Завдяки інноваційним ідеям та неординарним рішенням, таким як trapez4sun - надихаючий відтінок вітрила, що відкриває нові горизонти своєю формою.

Ідеально підходить для тих, хто не тільки проводить свій час на свіжому повітрі, але хоче пережити унікальні моменти.