Оригінальні, елегантні, міцні парасолі класу люкс притягують погляд!

Bahama Largo – бренд в серії парасольок BAHAMA, створена для унікальних архітектурних споруд, естетично-неперевершених, стійких при будь-яких погодніх умовах.

Bahama Largo у відкритому стані здатні встояти навіть при вітрі, силою в 130 км/г (А це вже ураган!). Вони витримують навантаження снігового покриву і можуть залишатися відкритими весь рік. Унікальна механічна система, вбудована всередині парасольки, дозволяє легко закрити її й упакувати в надійний захисний чохол.

На випадок сильних дощів, передбачена вбудована водостічна система у вигляді спеціальних каналів, що проходять всередині колони парасольки. На вибір, є 2 типи систем: відведення зливних вод або тих, що просочуються (відповідно наземні або підземні дренажні канали). Завдяки вбудованій системі з двома приводами, парасолька легко відкривається і закривається.

Для технічного обслуговування: структура оснащена спеціальним добре прихованим люком, який, при необхідності, забезпечує доступ оператору для заміни ламп, текстильної оболонки, або очищення водостоку від листя й сміття.