Парасолі величезних розмірів, підходять для будь-якої пори року.

BAHAMA Magnum найбільші парасольки з серії продуктів BAHAMA. Розмір покриття площі, тільки від однієї парасольки, досягає 91 кв.м. Magnum може надійно захистити від сонця, дощу чи снігу близько сотні людей.

Установка розрахована тільки на постійну фіксацію парасольки в цементному підземному фундаменті. У розкладеному стані, парасолька здатна витримувати вітер з силою до 130 км/год (10 балів за шкалою Бофорта).

Парасолька може залишатися відкритою увесь рік, так як його водовідштовхувальна оболонка витримує навіть навантаження снігу. Але, якщо це необхідно, парасолька легко складається або розкладається за допомогою вбудованого механізму. Завдяки додатковому обладнанню Magnum, ваш ресторан або кафе на відкритому повітрі можуть працювати весь рік.

  • Система обігріву Bahama Heating використовує інфрачервоні промені миттєвої дії, і навіть при низьких температурах під парасолькою холодно не буде!
  • Вбудована система освітлення Bahama Lighting створює затишок клієнтам і робить темні нічні години приємними для проведення часу на відкритому повітрі.
  • Квадратні парасолі можуть з'єднуватися спеціальними текстильними водостічними жолобами, завдяки чому між парасольками не залишається "проміжків" і ваші відвідувачі будуть надійно захищені при будь-якій погоді.
  • Для створення музичної атмосфери парасолі Bahama Magnum, за бажанням, можуть бути оснащені вбудованими динаміками BOSE (або стандартними економічнішими динаміками). Усі електро й аудіо дроти проходять всередині колони парасольки, тому вони непомітні та недосяжні.
  • За бажанням, фабрика виробляє також друк вашої реклами або логотипу на оболонці парасольки.
  • Парасолька розмірами 6×6 м. робиться з високотехнологічного поліестерового матеріалу з акриловим покриттям, вагою 310 г/м².
  • Мембрана легко знімається й придатна для машинного прання (в пральних машинах, що застосовуються в готельному бізнесі) при темперетура від 30 до 33 С°.